BELGE KÜPÜ ONLİNE
BELGE KÜPÜ ONLİNE
Belge Küpü Online

NEDİR ?

Belge küpü online devlet kurumlarına ve büyük ölçekli işletmelere verilen dijital arşiv hizmetlerinin küçük ve orta ölçekli işletmeler ve münferit kullanıcılar için geliştirilmiş olan versiyonudur.

Bu uygulama ile ihtiyaç duyabileceğiniz bütün dokümanlarınız 7 gün 24 saat internete bağlantınız olan her noktada bir tık uzağınızdadır.

BELGE KÜPÜ ONLİNE
BELGE KÜPÜ ONLİNE
Belge Küpü Online

KİMLER İÇİN ?

  • İşini online platforma taşımak isteyen ve yaptığı iş dokümantasyon üzerine olan işletmelerin,
  • Kurum ve kuruluşlara hizmet veren mali müşavirler ve finans uzmanlarının,
  • Danışmanlık hizmeti veren ve esnek çalışma süreçleri olan işletme personellerinin,
  • Müşteriye ait çok miktarda belge ve doküman saklama zorunluluğu olan ve fiziksel arşivleme için yeterli alana sahip olmayan ya da fiziksel olarak doküman saklamak istemeyen işletmelerin,
  • Dokümanlarını tek bir noktada güvenli bir şekilde saklamak isteyen münferit bireylerin tüm ister ve ihtiyaçlarını kapsayacak şekilde hazırlanmıştır.
BELGE KÜPÜ ONLİNE
BELGE KÜPÜ ONLİNE
Belge Küpü Online

WEBDİSK VE AVANTAJLARI

Dijital arşiv uygulamalarında yüklediğiniz dokümanlar salt okunabilir ve indirilebilirdir. Bunun nedeni ise süreçleri tamamlanan doküman üzerinden değişiklik yapılmasının önüne geçmektir.

Bu noktada Belge Küpü Online size sadece tamamlanan işleri değil, süreci devam eden işlerin dokümanlarını da saklayabileceğiniz bir bulut depolama alanını Dijital Arşiv Hizmetiyle birlikte sunmaktadır. Bu sayede tek bir noktada hem tamamlanan işlere ait dokümanlara erişim sağlayabilir hem de devam eden işlerin dokümanlarını saklayabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMA DESTEĞİ

Belge Küpü Online apple store ve android store üzerinden ulaşabileceğiniz mobil uygulamaları ile kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşımaktadır.

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Her yaştan ve kullanıcı türünden kişinin rahatlıkla kullanabileceği ve adapte olabileceği, basit ve işlevsel arayüzü ile hızlı ve kolay işlem yapabilir.

KOLAY ARAMA

Belge Küpü online gelişmiş arama motoru ve OCR desteği ile ihtiyaç duyduğunuz dokümanlara hızlı erişim imkanı sağlamaktadır.